Apie mus

Patikimi namų statybos darbai ir apdaila

UAB „Lipsta“ jau dešimtmetį sėkmingai dirba Skandinavijos statybų rinkoje. Šiuolaikiškas įmonės valdymas ir kompetentinga, patikima darbuotojų komanda užtikrina profesionalų individualių namų statybos bei apdailos darbų atlikimą pagal visus užsakovo poreikius.

Statome namus, kuriuose gera gyventi

Įmonėje sukaupta didelė patirtis gyvenamųjų namų, administracijos ir prekybos pastatų statybos sektoriuje. UAB „Lipsta“ teikia platų paslaugų spektrą nuo dalinės vidaus ir išorės apdailos darbų iki patikimo subrangovo funkcijų tarptautiniuose statybos projektuose.

Kompanijos kertinės vertybės, kurių paisydama geba sėkmingai konkuruoti Švedijos individualių namų statybos rinkoje:

  • Patirtis ir patikimumas. 10 metų darbo patirtis stipriai konkuruojančiame statybų sektoriuje leido įmonei užsitikrinti patikimo partnerio vardą, kuriuo pasitiki ir partneriai, ir užsakovai.
  • Darbų kokybė. Tai yra svarbiausias prioritetas, keliamas įmonės darbuotojams. Tik užtikrindami maksimalią namų statybos, vidaus ir išorės apdailos darbų kokybę, užtikriname patikimą įmonės vardą.
  • Inovatyvūs sprendimai. UAB „Lipsta“ nuolat investuoja į darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, šiuolaikines technologijas bei techniką, naujos kartos darbo medžiagas. Griežta darbo vadyba leidžia greičiau ir profesionaliau atlikti suplanuotus darbus.

UAB „Lipsta“ pasižymi finansiniu stabilumu ir kompetencija. Vis augantis klientų pasitikėjimas ir darni komanda yra kompanijos sėkmės priežastis.

NAMŲ STATYBA

UAB "Lipsta" jau dešimtmetį stato individualius namus Švedijoje - nuo skandinavų mylimų tradicinių karkasinių iki modernaus dizaino nestandartinių projektų namus.

IŠORĖS APDAILA

UAB "Lipsta" darbuotojų komanda profesionaliai ir patikimai atlieka fasadų įrengimo ir visus namo išorės gerbūvio darbus.

VIDAUS APDAILA

UAB "Lipsta" specializuojasi ir individualių namų, butų, komercinių bei visuomeninių patalpų bei biurų vidaus apdailos darbų atlikime.

KONSULTACIJOS

Dešimtmečio darbo patirtis statybų sektoriuje parodė, jog statomų namų šeimininkams gana dažnai iškyla svarbių klausimų apie statybos procesą, projektų dokumentaciją, vidaus bei išorės darbų procesais.